City se krepi: Iz Valencie prihaja veliki up španskega nogometa

Nogomania Angleški podprvak Manchester City je danes tudi uradno predstavil svojo najnovejšo pridobitev. Na stadion Etihad se seli veliki španski up Ferran Torres.

Vse je nared za debi: Super talent Moukoko je že dobil številko v prvi ekipi Dortmunda

Nogomania Komaj 15-letni Youssoufa Moukako, eden najtežje pričakovanih čudežnih dečkov v evropskem nogometu, je že dobil svojo številko kot član članske ekipe Dortmunda.

Hagi se je posul s pepelom in se odstavil kar sam

Nogomania Trener Viitorula iz Constante Gheorghe Hagi je po slabi sezoni odstopil s položaja trenerja, kar ne bi bilo nič nenavadnega, če ne bi bil hkrati tudi ustanovitelj in lastnik tega kluba!

Barcelona išče kupca za igralca, s katerim nima več kaj početi

Nogomania Barcelona je zaradi izrednih razmer s poškodbami pozimi kupila Danca Martina Braithwaiteja, ki pa je vmes odslužil svojemu namenu in ga v moštvu ne potrebujejo več.

Gazzetta je izbrala: Najboljši v Serie A Dybala, Ilićić na desetem mestu

Nogomania Italijanski športni časnik La Gazzetta dello Sport je objavil svoj seznam 100 najboljših igralcev Serie A v sezoni 2019/20. Na podlagi specifičnih kriterijev je prvo mesto zasedel Paulo Dybala, med deseterico je tudi Josip Iličić.

Lewandowski: Jurgen Klopp ima dva obraza

Nogomania Sijajni poljski napadalec Robert Lewandowski je orisal svoj odnos s trenerjem Liverpoola Jurgenom Kloppom, s katerim je uspešno sodeloval v nemškem Dortmundu.

Koper je izrekel dobrodošlico Rajčeviću in mu celo namenil kratek spot

Nogomania Dolgoletni branilec Kopra Aleksander Rajčević se je po desetih letih vrnil domov, kjer so ga pričakali z vsemi dolžnimi častmi: "Povsod je lepo, a doma je najlepše," sporoča 33-letni branilec.

Eintrachtova balkanska naveza je že skoraj povsem razpadla

Nogomania Eintracht iz Frankfurta je zapustil še eden od nogometašev, ki je pred dvema letoma skupaj z Luko Jovićem in Antejem Rebićem tvoril izjemno zanimiv in potenten 'balkanski' kvartet.

Slovo velikana: Iker Casillas je odložil vratarske rokavice

Nogomania Legendarni španski vratar Iker Casillas, eden najboljših vratarjev v zgodovini nogometa, je danes dokončno naznanil svoje slovo od profesionalnega nogometa. Za njim je ostalo neverjetnih 24 lovorik.

Sancho in Manchester United dogovorjena, a prestop je še daleč

Nogomania Nemški časnik Bild poroča, da se je zvezdnik Dortmunda Jadon Sancho z Manchester Unitedom že dogovoril za petletno pogodbo, vendar pa prestop zaradi tega ni prav nič bližje. Nemci so postavili skrajni rok - 10. avgust.

Prvaki se krepijo: V Celje se vrača znan obraz, ki je najboljši nogomet v karieri prav v Celju

Nogomania Slovenski prvaki iz Celja bodo po Maticu Vrbancu in Miću Kuzmanoviću izrekli dobrodošlico še tretjemu novincu, ki je najboljši nogomet v karieri igral prav v Sloveniji.

Samo naj gre: United se je pripravljen odpovedati odškodnini za Alexisa Sancheza

Nogomania Manchester United se je sprijaznil z bridkim spoznanjem, da nikakor ne bo mogel ublažiti finančnega poloma, ki ga je ustvaril s čilskim zvezdnikom Alexisom Sanchezom. Interju ga je pripravljen prepustiti brez odškodnine.

Novo slovo pri Olimpiji: Odšel igralec, ki ni upravičil slovesa velike okrepitve

Nogomania V taboru Olimpije se odhodi vrstijo eden za drugim. Trener Dino Skender ima trenutno v svojih vrstah le še šest igralcev, ki so v minuli sezoni v slovenskem državnem prvenstvu zbrali več kot 20 nastopov.

Van Dijk ima šibko točko, ki jo napadalci premalo izkoriščajo

Nogomania Nekdanji odlični branilec Arsenala in Manchester Cityja Kolo Toure je v igri Virgila van Dijka prepoznal hibo, ki jo po njegovem mnenju napadalci nasprotnih ekip premalo izkoriščajo.

Nov neverjeten zasuk v karieri Maria Balotellija: Tako nizko še ni padel

Nogomania Liverpool, Milan, Inter, City in ostali velikani so le še daljen spomin v karieri Italijana Maria Balotellija, ki je na pragu sklenitve najbolj nenavadnega prestopa v svoji razburkani karieri.

Video: Rusi so izbrali gol sezone, zabil ga je Djordje Despotović

Nogomania V Rusiji so izbrali najlepši zadetek sezone 2019/20, priznanje pa je za svojo izjemno akrobacijo prejel tedanji član Orenburga Djordje Despotović.

Real Madrid 'premika' Takefuso Kuba

Nogomania Japonski dragulj Takefusa Kuba bo navkljub izpadu Mallorce v prihodnji sezoni z veliko verjetnostjo še naprej igral v La Ligi.

Hoeness draži rivala: V Dortmundu je vsak igralec v izložbi

Nogomania Nekdanji predsednik Bayerna iz Munchna Uli Hoeness je dregnil največjega tekmeca Bavarcev z očitkom, da ima v Dortmundu prodaja igralcev vselej prednost pred sestavljanjem uspešnega moštva.

Arsenal zajel val ambicioznosti: Nova pogodba za Aubemeyanga, na seznamu želja dve brazilski zvezdi

Nogomania Zmaga v FA pokalu je močno popravila stanje duha v londonskem Arsenalu. V klubu so zadovoljni z napredkom v pogovorih s Pierrom-Emerickom Aubameyangom, otoški mediji govorijo o možnem prihodu dveh izvrstnih Brazilcev.

Če bi Pique igral za Valencio, o njem ne bi govoril nihče

Nogomania Nekdanji branilec Reala iz Madrida in argentinske reprezentance Oscar Ruggeri meni, da med dvema najbolj znamenitima španskima branilcema zadnjega obdobja, Sergiom Ramos in Gerardom Piquejem, sploh ni prave primerjave.