Hat-trick trenutno najbolj priljubljenega angleškega nogometaša Rashforda

Nogomania Manchester United se je znesel nad Leipzigom, v glavi vlogi pa je bil veliki humanitarec Marcus Rashford, ki je v vlogi rezervista dosegel hat-trick.

Dortmundu sta zmago priigrala oba največja klubska zvezdnika

Nogomania Dortmund se je doma dolgo mučil z ruskim Zenitom, v končnici pa se je zahvaljujoč zadetkoma Jadona Sancha in Erlinga Brauta Haalanda le dokopal do prve zmage v letošnji sezoni lige prvakov.

Sevilla je obetavno krenila v ligo prvakov

Nogomania Sevilla je na svojem igrišču nadigrala Rennes, ki je bil v Španiji zrel za veliko hujši poraz. Zmagovalci lige Europa so v prvih dveh krogih lige prvakov izpolnili vse svoje cilje.

Zdesetkani Lazio se domov vrača s točko

Nogomania Lazio se je v Belgijo odpravil v močno okrnjeni zasedbi, na koncu pa je lahko glede na potek tekme manj zadovoljen z delitvijo točk kot domači Club Brugge.

Barcelona je osvojila Torino, Morata pa objokuje kar tri razveljavljene gole

Nogomania Barcelona je odigrala morda najboljšo tekmo v tej sezoni. V Torinu, pri Juventusu, je bilo intenzivno in živahno, Katalonci pa so dočakali gol Ousmaneja Dembeleja. Osmoljenec večera je Alvaro Morata.

Chelsea se je sprostil in pokvaril domač debi Krasnodarja v ligi prvakov

Nogomania Chelsea je z odlično predstavo visoko premagal Krasnodar, ki je pred približno 10 tisoč gledalci gostil prvo tekmo lige prvakov v svoji zgodovini.

Slovenski remi na tekmi v Budimpešti

Nogomania Na tekmi Ferencvaros - Dinamo Kijev sta se srečala Miha Blažič in Benjamin Verbič. Njuni ekipi sta se razšli z izidom 2:2, bolj zadovoljen pa je bil Blažič, ki je odigral celo tekmo.

Tuchel je bil spet v težavah, a ga je rešil prerojeni Moise Kean

Nogomania PSG je uspel slaviti v Carigradu, čeprav je imel francoski velikan kar nekaj težav pri zagotovitvi treh točk. Moise Kean se več kot očitno prebuja.

Aluminij je prisluhnil težavam Domžal, ki imajo že 12 okuženih

Nogomania V Kidričevem so se pozitivno odzvali na prošnjo Domžal, tako da bo za jutri predvidena tekma odigrana v drugem terminu.

Koper je na kolena spravil prvake iz Celja, Kosićeva ekipa je v krizi

Nogomania Prvaki iz Celja so v vseh večjih težavah. Danes, v devet krogu 1. SNL, so visoko izgubili proti novincu v ligi Kopru. Kaj se dogaja z ekipo Dušana Kosića?

Zadnje uvrščena Gorica premagala vodilno Sežano

Nogomania Gorica se je z zmago proti vodilni Sežani priključila na lestvici vse bolj strnjeni koloni klubov. Za zmago sta poskrbela povratnika v goriške vrste Goran Cvijanović in Etien Velikonja.

Nov udarec za španski nogomet, ki bo ostal še brez najmanj 100 milijonov evrov

Nogomania Španska vlada je sprejela zakon, po katerem bo prepovedano oglaševanje podjetij, ki se ukvarjajo s športnimi stavami. Ukrep bo močno prizadel kar sedem prvoligaških klubov.

Besni Ronaldo je eksplodiral in povedal, kaj si misli o PCR testih

Nogomania Portugalski superzvezdnik Cristiano Ronaldo je slabo sprejel dejstvo, da zaradi pozitivnega testa ne bo mogel zaigrati na nocojšnji tekmi lige prvakov proti Barceloni.

Ohol odziv Benzemaja: Psi lajajo, številka 9 gre naprej

Nogomania Zvezdnik Reala iz Madrida Karim Benzema se je odzval na sporen video posnetek, iz katerega je razvidno, da je soigralca Ferlanda Mendyja nagovarjal, naj ne podaja Viniciusu.

November je, kar se gledalcev na tribunah tiče, v Bundesligi že začrtan

Nogomania Nemci so že sprejeli odločitev glede prisotnosti gledalcev na nogometnih tekmah v mesecu novembru.

Evropska superliga: 16 do 18 klubov, playoff v istem mestu …

Nogomania Predsednik Barcelone Josep Bartomeu je ob slovesu (nehote?) razkril, da je projekt ustanovitve evropske superlige veliko več kot le teorija. Španski časnik AS je pridobil več podrobnosti načrtov evropske elite.

Izjemen prestop podvig Lokomotive: V Zagreb je prišel igralec s 140 nastopi v Bundesligi!

Nogomania Lokomotiva iz Zagreba je po Nikici Jelaviću svojim navijačem pripravila še eno veliko prestopno presenečenje. Na t.i. Kajzerico se je preselil 29-kratni grški reprezentant Kyriakos Papadopoulos.

Čeferin po razkritju Barceloninega pristanka na superligo: Te lige ne bomo dovolili

Nogomania Aleksandru Čeferinu in njegovi "oblasti" na UEFA močno grozi superliga, ki bi jo financiral Wall Street. Prvi človek UEFA trdi, da tega ne bo dovolil.

1. SNL: Prvaki na Bonifiki, vodilni Tabor v sosednji Novi Gorici

Nogomania Danes in jutri bodo na sporedu tekme devetega kroga 1. SNL. Začenjamo z dvema tekmama na Primorskem.

Zadnja stvar, ki jo je Klopp potreboval: Nova poškodba

Nogomania Liverpool bremenijo poškodbe branilcev. Od včeraj najprej so skrbi trenerja Jurgena Kloppa le še večje.